|
3861 záznamů
Poznámka: Je zde více než 350 inzerátů => seznam všech stránek, je pouze ve spodní části.
|
1121.
Ahoj jmenuji se Petr a mohl bych o sobě říct, že jsem mírně nesmělý romantik. Rád cestuji, chodím do kina, divadla a na zábavy vůbec. Sport a jiné aktivity, kde člověku stoupne hladina adrenalinu v krvi mi také nejsou cizí – rád se proháním na všem co má kola, v zimě rád bruslím a lyžuji. Protože jsem dosud nenašel „tu pravou“ a věřím, že se někde v Hradci Králové nebo poblíž HK nacházíš, rozhodl jsem se Tě touto cestou najít. Máš-li podobné zájmy a můj inzerát Tě alespoň trochu oslovil, neváhej a napiš mi.
|
Kraj: Královéhradecko |
Znamení: Býk |
Město: Hradec Králové |
Věk: 21 |
|
1122.
Ahoj jmenuji se Mirek, jsem 27/174/80 SŠ úplně normální a hledám vhodný prtějšek. E-mail nám napoví víc.
|
Kraj: Střední Čechy |
Znamení: Panna |
Město: MB |
Věk: 27 |
|
1123.
Tímto způsobem se snažím najít dívku podobných údajů, pro pokud možno dlouhodobější vztah.
|
Kraj: Ostravsko |
Znamení: Vodnář |
Město: |
Věk: 16 |
|
1124.
Mladý,milý,pohledný,společenský středoškolák,který měl motohavárii,rád pozná hodnou,milou dívku či ženu se kterou by prožíval vše krásné.Za zkoušku nic nedáš,tak neváhej a zkus to.
Již nyní se těším.Odepíši všem.Laďa.
|
|
1125.
Hledám pěknou dívku
|
Kraj: Praha |
Znamení: Váhy |
Město: Praha |
Věk: 16 |
|
1126.
Hledám jednu inteligentní a sympatickou princeznu pro jednoho pohledného romantického prince, sportovce a milovníka přírody. Léto je nejkrásnější období v roce a byla by ho škoda prožít sám.
|
Kraj: Ostravsko |
Znamení: Blíženci |
Město: Ostrava |
Věk: 24 |
|
1127.
Ahoj všem. Leto na postupu, dovolena se blizi vsichni odjeli (smrdet pneumatikama do ovzdusi) a ja si opet uvedomuji, ze jsem sam. Neni to dlouho co zde jista slecna psala, ze s kazdym kdo je sam v tomhle veku nejspis nebude neco v poradku. Nechci tady ted vypisovat duvody proc tomu prave v mem pripade zrovna neni a ze jsem tou vyjjimkou co potrvzuje pravidlo. NEJSEM ani uchylak, ani nabozenskej fanatik, myslim si ze jsem uplne normalni. Faktem je ze mam mindrak z toho vypadam, vysokej, hubenej a jeste k tomu pihatej (at si rika kdo chce co chce ze na vzhledu nezalezi, tak kratka prochazka po inzeratech divek a zen v teto seznamce snadno presvedci i zarputileho odpirace teto teorie o pravem opaku)Po leta jsem utikal a stale utikam od zivota k praci, nepripoustel si plynouci cas a okolni realitu, ale o svatcich me samota vzdy dostihne.
Par osklivych dni, ale pak hura uz je tady zase pondeli. Divne co? Verte nebo ne v 27 jsem jeste nemel pritelkyni. Vim co si ted myslite, jo mate pravdu. Jsem. Kdybych psal ze mi to nevadi, to bych lhal. Z nedostatku prilezitosti? Rozhodne ne, ono totiz kdo prilezitosti nehleda ten ani zadne nemuze mit. Jestli mi to chybi? Mozna i ano ale mam prece dve ruce a nic jineho zatim neznam.
Fuj a mam to konecne za sebou takove osemetne tema, nejprisneji tajena fakta a ja si to tady pisu klidne do internetu. Exhibicionismus - snad trochu, ale spis tim chtel basnik rict ze chci hrat na ferovku a neni nic vetsiho co bych ti po tomhle jeste tajil. Mam samozrejme take minimalni pozadavky, ale v zasade se spokojim s libovolnou mladsi nekurackou co nebude vazit vic co ja tj. 75kg a nebude mit misto mozku jen vakuum. Piste, piste, slibuji ze odpovim vsem (tedy jen prvni tisicovce, z casovych duvodu rozumi se :o)) Tak hotovo ted se jdu koukat na tech pet planet nasi slunecni soustavy co jsou ted a pristich nekolik tydnu videt i bez dalekohledu. Az se to bude za 60let opakovat tak to mile damy budem vsichni co to cteme prdet do hliny. Takze ahoj protoze tohle si nenecham ujit.
|
Kraj: Praha |
Znamení: Lev |
Město: Praha |
Věk: 27 |
|
1128.
Ahoj, jsem rozvedený, sedmadvacetiletý, bezdětný mladý muž se smyslem pro humor, zodpovědnost a toleranci. Hledám milou, romantickou dívku či ženu, která umí lásku nejen brát, ale i dávat . Má ráda cestování, hory, moře, dlouhé procházky, děti a vše co je v životě krásné. Nebojí se vztahu založeném na vzájemné důvěře, toleranci a pochopení a která hledá nejen životního partnera, ale i přítele o kterého se může opřít.
PS: Najdu tě ?
|
Kraj: Liberecko |
Znamení: Panna |
Město: Liberec |
Věk: 27 |
|
1129.
Hledám spolehlivou holku, která by se mnou po seznámení a poznání se, jela do Ameriky pracovat a pak projet celou Ameriku a i třeba víc.Ozývějte se mi prosím jen vy, co víte co chcete.Pozn.-nemusíme spolu hned chodit, stačí se na sebe spolehnout a podniknout to ve dvouch.
|
|
1130.
35/189/83 SŠ, svobodný nekuřák z malé vesnicev Pošumaví hledá štíhlou a upřímnou ženu přiměřeného věku i maminku s dítětem, které je také samotné smutno, nejraději okresy ST,PT,KT-není podmínkou. Máš odvahu odepsat- jen vážně.
|
|

|